Najlepsza oferta grawerów

Grawerowanie

Fabryka reklamy Kętrzyn

Najwyższej Jakości Grawerowania

Oferujemy wykonanie tabliczek znamionowych, identyfikatorów personalnych, cyfr i liter z wykorzystaniem grawerowania laserowego na laminacie graweskim do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Znajdziecie u nas również wszelkiego rodzaju grawerowane gadżety doskonałe na prezent np. karafki z życzeniami czy drewaniane podkładki z logo Twojej firmy. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Grawerujemy w laminacie grawerskim, plexi, sklejce drewnianej oraz szkle. Służymy pomocą w wyborze materiału oraz wykonaniu projektu.

Fabryka reklamy Kętrzyn

TABLICZKI GRAWEROWANE

Grawerowane tabliczki opisowe na drzwi ułatwiają organizację pracy i pomagają w komunikacji. Nasze tabliczki informacyjne są łatwe do samodzielnego zamontowania nie wymagają wiercenia.

Tabliczki na drzwi nie muszą wyglądać źle. Nasze tabliczki są czytelne, estetyczne i eleganckie. Są wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów co gwarantuje niezmienność wyglądu przez wiele lat. Wszystkie napisy i piktogramy są wygrawerowane. Dzięki dużej gamie kolorów pasują do każdego wystroju wnętrza.

– tabliczki są wykonane z bardzo trwałego laminatu grawerskiego
– są odporne na czynniki atmosferyczne można je stosować wewnątrz i na zewnątrz
– możesz wybrać kolor tabliczki z pośród 16 dostępnych wariantów bez wpływu na cenę
– są samoprzylepne łatwe do samodzielnego zamontowania

Fabryka reklamy Kętrzyn

Skrzynki drewniane

W naszej firmie oferujemy dla Państwa stworzenie drewnianej skrzynki z atrakcyjnym i personalizowanym grawerem, do której można włożyć wino lub inny alkohol i wręczyć jako prezent. Pudełko na wino z grawerem, w zależności od wybranego wzoru, stanie się żartobliwym motywem lub doda elegancji wręczanej butelce. Personalizowany grawer zaskoczy każdego Solenizanta, Jubilata czy Parę Młodą.

Drewniana skrzynka na wino z grawerem to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla nowożeńców czy jubilatów, obchodzących rocznicę ślubu. Wysokoprocentowe alkohole to także częsty prezent darowany na różne okazje Panom, a wina i likiery to doskonały pomysł na podarunek dla Pań.

Fabryka reklamy Kętrzyn

GRAWEROWANIE NA SZKLE

Cięcie szkła laserem jest niestety niemożliwe. Ale możliwe jest grawerowanie szkła laserem i daje ono bardzo dobre efekty. Najpopularniejsze do grawerowania są szklane naczynia takie jak szklanki, kufle, karafki czy nawet butelki. Możemy jednak także grawerować półki szklane, lustra czy nawet szkło na tablice nagrobkowe (naszym sąsiadem jest szklarz oferujący tego typu eleganckie płyty szklane).

Nie każdy rodzaj szła nadaje się do grawerowania laserem. Paradoksalnie im gorszy rodzaj szkła i więcej ma zanieczyszczeń, tym ładniejszy wychodzi grawer. Dlatego wysokiej jakości szkło kryształowe nie najlepiej nadaje się do laserowego grawerowania. Grawerowany tekst lub grafika wychodzą słabo widoczne i nierównomiernie zmatowione.

Grawerowanie szkła laserem najlepiej sprawdza się na szkle kolorowym bo grawer wychodzi zazwyczaj biały. Dzięki dużemu kontrastowi jest on wtedy bardzo dobrze widoczny. Grawer na szkle bezbarwnym także wychodzi biały ale jeśli w naczyniu nie ma ciemnej zawartości to nie jest on tak dobrze widoczny jak przy szkle kolorowym. Efekt końcowy zależy jednak w pewnej mierze od rodzaju szkła i ilości mikro-zanieczyszczeń. Tych zanieczyszczeń nie widać gołym okiem, są to bardzo małe cząsteczki.

Pod wpływem promienia lasera, który je błyskawicznie nagrzewa, wyparowują tworząc mikroeksplozję w szkle. W efekcie powstaje malutki krater, który jest matowy i najczęściej biały. Taki krater to jeden piksel grawerowanego tekstu lub grafiki. Dzięki temu wygrawerowana grafika lub tekst jest bardzo wyraźny, dokładny i ma ładne, równe krawędzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top