Materiały Reklamowe dla twojej firmy

Reklamy na pojazdach

Fabryka reklamy Kętrzyn

Profesjonalna Reklama Na Pojazdach

To proste i efektowne rozwiązanie wykorzystywane na autach firmowych. Mobilna reklama gwarantuje duży zasięg i znaczącą liczbę odbiorców, stanowi również pozytywny element wizerunku firmy. Oklejamy samochody aplikując folię AVERY trwałą i odporną na warunki atmosferyczne. Oferujemy grafiki wycinane, drukowane oraz oklejanie szyb folią OWV.

Folia OWV (One Way Vision) nie ogranicza widoczności kierowcy z wnętrza pojazdu jednocześnie eksponując reklamę na zewnątrz.

Profesjonalnie doradzimy w wyborze odpowiedniej techniki ekspozycji reklamy na aucie, sporządzimy grafikę i wizualizację, a także zajmiemy się jej aplikacją.

Oklejanie Aut I Samochodów

OKLEJANIE AUT

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi związane z oklejaniem samochodów, oklejaniem użytkowym oraz zmianą koloru auta. Ponieważ szanujemy Twój czas, wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się drogą elektroniczną, a w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu umówimy spotkanie, na którym ustalimy wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

Dokonujemy dokładnego pomiaru oraz niezbędnych czynności, by w jak najszybszym czasie wykonać projekt i całą realizację. Specjalizujemy się także w usuwaniu starej grafiki lub naklejek z Twojego pojazdu. Co więcej, oferujemy przy tym profesjonalną odnowę lakieru, a także jego zabezpieczenie. Oczywiście wszystkie usługi wykonujemy ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły.

Reklama na samochodzie dobrze zaprojektowana i wykonana, to idealna inwestycja na promocję firmy lub usługi. Można ją wykonać zarówno na całym jak i tylko części auta. Odpowiednio dobrane naklejki na samochód sprawiają, że można dotrzeć do klienta, nie będąc ograniczony czasem i miejscem w którym się znajdujemy.

Oklejanie samochodów folią jest doskonałym i niedrogim sposobem również na zmianę koloru auta, stanowi więc doskonałą alternatywę dla drogiego i wymagającego wiele pracy lakierowania. W zależności od potrzeb klienta oraz rodzaju pojazdu, stosujemy folie samochodowe: monomeryczne, polimerowe lub wylewane.

Fabryka reklamy Kętrzyn

MAGNESY SAMOCHODOWE

Obecność magnesu sprawia, że naklejka idealnie przylega do powierzchni metalowych – także lakierowanych. Oprócz samochodów stosuje się ją bardzo często na lodówkach firmowych. Tę formę ogranicza jednak dopuszczalna szerokość zadruku – 61cm.

Reklamy magnetyczne umieszczane są na specjalnych rodzajach folii o różnych grubościach, gdzie jedną z warstw stanowi magnes. W przeciwieństwie do grafik wycinanych i drukowanych, gdzie stosuje się folie białe i bezbarwne, w tym przypadku jest to z reguły ciemny kolor (czarny lub brązowy). W przypadku materiałów przeznaczonych do umieszczenia na samochodach, stosujemy rodzaj folii o największej grubości (0,9 mm) co sprawia, że naklejki bardzo dobrze trzymają się nadwozia.

Przygotowanie reklamy w wersji magnetycznej przebiega nieco inaczej, niż proces powstawania innych rodzajów naklejek na pojazdy. Ze względu na grubość folii magnetycznej, utrudniającą precyzyjne cięcie, teksty i grafiki reklamowe nie są wycinane, a naklejane na nią.

 

Jeżeli rezygnujemy z dodatkowo drukowanego tła, jego rolę pełni naturalna, ciemna barwa folii magnetycznej, dlatego znaki i napisy powinny być wykonane w jasnych odcieniach. W przypadku, gdy na podłożu magnetycznym umieszczamy reklamę drukowaną (np. zdjęcia), ogranicza nas już jedynie własna kreatywność – możemy zastosować dowolny druk. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami którzy chętnie opowiedzą więcej na temat naszych magnesów na auta.

Oklejanie Aut I Samochodów

OKLEJANIE SZYB FOLIĄ OWV

Nasza firma stosuje najwyższej jakości folie czołowych producentów ORACAL, 3M, ARLON, AVERY. Do oklejania samochodów wykorzystujemy folie monomeryczne, polimerowe, wylewane, OWV (One Way Vision) oraz odblaskowe.

Folie dodatkowo mogą być zabezpieczone laminatem płynnym lub stałym. Do folii wylewanych stosujemy laminat stały wylewany.

 

Zlecenie rozpoczynamy od wykonania wizualizacji konkretnego samochodu. Nasz dział graficzny przygotowuje 2-3 wizualizacje oklejenia samochodu. Po wyborze ostatecznej wersji wizualizacji oraz po wprowadzeniu wszystkich uwag przesłanych przez klienta przygotowujemy dokładną wycenę. Zazwyczaj staramy się wykonać dwie wyceny różniące się rodzajem folii ( ekonomiczna i wysokiej wytrzymałości).

Oklejenie samochodu odbywa się w siedzibie naszej firmy lub dojeżdżamy do klienta. Przed oklejeniem samochód jest dokładnie czyszczony oraz odtłuszczony przez wyspecjalizowaną ekipę montażową. Oklejenie samochodu trwa od 1 do 5 dni w zależności od gabarytu samochodu i stopnia skomplikowania projektu.

Scroll to Top