Szyldy REKLAMOWE dla twojej firmy

Szyldy reklamowe

Szyldy Reklamowe

Szyldy reklamowe są podstawową, od lat sprawdzoną i skuteczną formą przekazywania informacji o firmie, jej działalności: usługach czy produktach. Dlatego też decydując się na tę formę reklamy, należy dobrać odpowiednią koncepcję, technikę wykonania, a także umiejętnie dobrać treść przekazu. Szyld to podstawowa wizytówka firmy, zatem musi być niemalże idealna. Wsłuchując się w Państwa sugestie co do oczekiwanych rezultatów, oraz stosując właściwe, atestowane materiały i odpowiednie technologie wykonania, możemy osiągnąć ten cel.

Szyldy reklamowe mogą być wykonane w całości z plexiglasu – powierzchnia czołowa i boczna – lub bok mogą stanowić profile aluminiowe o różnych szerokościach. Źródło światła stanowią moduły LED. Są wykonywane w kształcie i wymiarach określonych przez Klienta. Grafika powierzchni ekspozycyjnych uzyskana może zostać przy pomocy: folii samoprzylepnej (rysunki wektorowe), laminowanego wydruku (mapy bitowe), elementów uzyskanych poprzez frezowanie plexiglasu, grawerowanie, oraz elementów przestrzennych o określonej grubości.

Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe to podstawowa forma oznaczenia naszej firmy. Szyldy przyjmują kilka oryginalnych odmian, w zależności od sposobu wykonania i materiału z jakiego są wykonane.  Własny park maszynowy pozwala nam osiągnąć praktycznie każdy wzór, wymyślony przez klienta

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top