Materiały Reklamowe dla twojej firmy

Materiały Reklamowe

Fabryka reklamy Kętrzyn

Duży Wybór Materiałów Reklamowych

Oferujemy nadruki reklamowe na gadżetach, które będą świetnym prezentem dla Twoich klientów oraz partnerów w biznesie.

Znakujemy odzież roboczą i ochronną dla pracowników dzięki czemu Twoja marka będzie lepiej rozpoznawalna. Wykorzystujemy folię termotransferową – znakowanie jest bardzo trwałe, nawet po wielokrotnym praniu.

Gadżety reklamowe oraz znakowanie odzieży to świetna forma promocji wizualnej Twojej marki.

Wysokiej Jakości Nadruki Na Odzieży

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

Na Państwa życzenie, na zamówionych strojach wykonujemy wysokiej jakości nadruki, w wielu dostępnych technologiach. W celu uzyskania informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego. Czas wykonania znakowania zależy od wielkości i rodzaju zamówienia. Najpopularniejsze z nich to:

 

Folia lateks (naklejki)

Znakowanie folią lateksową (niegdyś solwentową), polega na przeniesieniu folii z pełnokolorowym nadrukiem na powierzchnie odzieży, przy użyciu wysokiej temperatury. Metoda oferuje nadruki pełnokolorowe (full color), ze zdjęciem, lub przejściami tonalnymi. W przypadku dużych powierzchni nadruku występuje sztywność na odzieży.

Folia flex

Technika znakowania przy pomocy foli flex polega na wgrzaniu na tkaninę folii, z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Folia flex to folia o gładkiej powierzchni w jednolitym kolorze. Wysoka trwałość nadruku, duża ilość kolorów folii, w tym również specjalne folie (np. odblaskowe srebrne). Minimalna wielkość detali w nadruku to 3 milimetry.

Sublimacja

Sublimacja pozwala przenieść na materiały poliestrowe (tj. syntetyczne) dowolne projekty graficzne (np. pełno kolorowe zdjęcia). Nadruki w tej metodzie zazwyczaj wykonuje się na materiale w kolorze białym (istnieje możliwość również na innych jasnych kolorach, jednak mogą się pojawić wówczas pewne przekłamania w kolorach). Sublimacja jest niewyczuwalna w dotyku, gdyż przypomina barwienie tkaniny.  Nadruk cechuje bardzo wysoka trwałość.

Fabryka reklamy Kętrzyn

Gadźety Reklamowe Dla Twojej Firmy

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach.

GADŻETY REKLAMOWE Duży Wybór | Nowoczesny Design

Gadżety firmowe to popularny sposób na reklamę. Obdarowanie swoich klientów lub pracowników praktycznym produktem z logo lub nazwą sprawi, że stanie się on skutecznym nośnikiem reklamy. W czasach tak dużej konkurencji warto skorzystać z nieograniczonych możliwości, jakie dają agencje reklamowe.

Nasza firma oferuje szeroki zakres gadżetów reklamowych na miarę najbardziej zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest tworzenie takiego asortymentu, który pomoże Państwu wyróżnić się na tle innych.

Oferujemy zarówno akcesoria biurowe – w tym również kalendarze książkowe, produkty do użytku domowego – m.in. kubki z nadrukiem, jak i podróżne. Ponadto, z uwagi na rozwijającą się technologię stworzyliśmy także gadżety firmowe z zakresu elektroniki! Jesteśmy pełni nadziei, że tak szeroka oferta spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów, a w przyszłości – sprawi przyjemność również Państwa klientom.

 

Tym, co sprawia, że gadżety reklamowe są tak wyjątkowe i skuteczne jest spersonalizowany nadruk. To on nadaje im mocy, sprawia, że klienci kojarzą dany produkt z Państwa firmą, a w efekcie – zwiększają Państwa zasięgi oraz sprawiają, ze dawni klienci chętniej wracają, by skorzystać z oferowanych usług. Decydując się na produkcję gadżetów reklamowych z nadrukiem warto zatem zadbać nie tylko o estetykę jego wykonania, ale także jakość. Nasza firma  korzysta z nowoczesnych technologii, dzięki którym uzyskane nadruki są wyjątkowo odporne na ścieranie.

Nasza agencja realizuje najbardziej nowatorskie pomysły i koncepcje klientów. Gadżet reklamowy z nadrukiem powinien podkreślać pozycję firmy w oczach potencjalnych partnerów biznesowych i zapewniać o tym, że są Państwo godni zaufania. Trafnie dobrane do charakteru firmy i panującego wokół niej klimatu, będą skutecznie oddziaływać na reputację naszej marki. Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem doradzą Państwu co wybrać, aby otrzymać najlepsze gadżety reklamowe.

Scroll to Top